23 NİSAN'DA KAYMAKAMLIK MAKAMI ÇOCUKLARIN OLDU
            
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali KAMBUR, Merkez İlkokulu Müdürü Safiye KURT, Fen ve Teknoloji Öğretmeni Fatma BÜYÜK ve öğrenciler Hanzade MERAL, Mustafa Can USTA, Arda Çağan ÇELİK İlçe Kaymakamımız Sayın Coşkun ÖZTÜRK´ü makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.
 
Temsili Kaymakamlık için makam koltuğunu devralan Hanzade MERAL; “Bu koltuğu bana takdim eden Kaymakamımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Engelli vatandaşlarımıza Kaymakamımız yardımlar yaptı. Bunun için Kaymakamımıza teşekkür ederim. Ama ilçede okul yolunda bazı sıkıntılar var. Yolumuzun daha düzeltilmesini istiyoruz, dedi. Ayrıca yaptığı hizmetlerden dolayı Kaymakamımız Sayın Coşkun ÖZTÜRK´e sonsuz teşekkür ederim.
Çocukların bayramını kutlayan Kaymakam Sayın ÖZTÜRK, eğitime verdiği önemi ifade ederek, ilçenin gelişimi için gayret içerisinde olduklarını vurguladı. Kaymakam Sayın ÖZTÜRK; “Kaymakamlık önemli ve sorumluluğu ağır olan bir görev. Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Türkiye´nin başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere Başbakanlığa kadar her makama çocuklarımız oturuyor. Bunun amaç ve gayesi yarının gençleri ve yöneticileri olan çocuklarımıza bu makamları sevdirmek. Bu makamlarda kendilerinin de olabileceğini benimsetmektir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı Kutluyorum” dedi.
Makam ziyareti sonunda, Sayın ÖZTÜRK ziyarette bulunan öğrenci ve öğretmenlere günün anısına çeşitli hediyeler verdi.
 
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir)