HEMŞİN´DE KARNE HEYECANI

 

        2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının 2.döneminin 09.06.2017 Cuma günü sona ermesiyle Merkez İlkokulu, Ortaokulu ve Hemşin Anadolu Lisesi öğrencileri karnelerini aldılar. Karne törenine İlçe Kaymakamımız Sayın Coşkun ÖZTÜRK, Daire Amirleri , Veliler ve okul müdürleri  katıldı. 

        İlçe Kaymakamımız Sayın Coşkun ÖZTÜRK  öğrencilere karnelerini verdi. Sayın ÖZTÜRK, TEOG sınavında başarılı olan 8.sınıf öğrencilerine yaptığı konuşmasında öğrencilerin yıl boyunca gösterdikleri emeklerin karşılığını aldıklarını belirterek gelecek hayatlarında kendilerine başarılar diledi. Daha sonra Sayın ÖZTÜRK, 7.sınıf öğrencilerine yönelik TEOG´da bu seneki başarının gelecek yıl da devam etmesi amacıyla gelecek yıl daha çok çalışmaları gerektiğini söyleyerek yaz tatili için de öğrencilere bol bol kitap okumalarını ve iyi bir şekilde dinlenerek gelecek yıla hazır bir şekilde girmeleri tavsiyesinde bulundu. 

        Merkez Ortaokulu’ndaki karne töreninin ardından Hemşin Anadolu Lisesi öğrencilerine karnelerini veren Kaymakamımız Sayın ÖZTÜRK, okuldan ayrılan 12.sınıf öğrencilerine gelecek hayatlarında mutluluk ve başarı diledi.