Kaymakamımz Bayram SAĞIR, polis haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
        Kaymakamımız yayımladığı kutlama mesajında ''10 Nisan 1845 yılında kurulan Emniyet Teşkilatımızın 174. Kuruluş Yıl Dönümü'nü kutlamanın gururu ve mutluluğu içindeyiz. Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden günümüze kadar halkın can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış ve görevini mesai mefhumu tanımaksızın her zaman lağıyla yapmıştır.
        Milletimiz nezdinde huzur ve güvenliğin teminatı olarak görülen Polis Teşkilatımız, gösterdiği olağanüstü gayretler ve yaptığı hizmetler ile halkımızın gönlünde haklı bir yere sahip olmuştur. Gücünü kanunlardan alan Polisimiz, görevini herzaman fedakarca yapmış gerektiğinde canını hiçe saymıştır.Toplumun her kesimiyle kucaklaşan polisimiz ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımızın yanında yer almış ve onlara şefkat elini uzatmıştır.
Bu duygu ve düşüncelarle Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. Yıl Dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle, ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm emniyet mensuplarımızı içtenlikle kutluyarak görevleri esnasında  gazi olan polislerimizi şükranla anarken şehit olan polislerimize Allah'tan rahmet dileyerek Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına başarılar diliyorum.'' dedi.