KÜTÜPHANELER HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI
 
        25-30 Mart tarihleri arasında bu yıl 55.si kutlanan Kütüphaneler haftası programı, Hemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi nde gerçekleştirildi. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Bayram SAĞIR, İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Erdal KOPAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hızır HATIRNAZ, Şube Müdürümüz Sayın İrfan ATAMAN, kurum müdürleri, çok sayıda veli ve öğrenciler katıldı.
Hemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet YEREBAKANın  günün anlam ve önemiyle ilgili konuşmasını yapmasının ardından öğrenciler şiirlerini okudu. Kütüphaneler haftasıyla ilgili Hemşin halkıyla yapılan röportaj da ilgiyle izlendi. Kütüphaneler haftasıyla ilgili hafta boyunca yapılan çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerini protokol üyeleri verdi.
 Programın ardından katılımcılar koridorda açılan kitap standından kitap satın alarak okula bağışta bulundular. Daha sonra protokol üyeleri Hemşin İlçe Halk Kütüphanesini ziyaret etti. Kitabın hayatımızın her anında  yanımızda olması temennisiyle programın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.